T-shirt
A delicate, smooth blouse with thin straps, made of soft, pleasant-to-touch cotton. Perfect for everyday use and as a part of homewear. In version with shorts it will make a great pyjama. You can also wear it under a slightly transparent blouse, it will instantly raise the level of your comfort, without depriving you of a beautiful, elegant look.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton100 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Size | EAN |
| M | 5901490179397![]() |
| L | 5901490179403![]() |
| XL | 5901490179410![]() |
| XXL | 5901490179427![]() |







Reviews
There are no reviews yet.