T-shirt
Need something that will also serve as an underwear base under a sweater for example? Here is the perfect solution. The shirt is on thin straps, soft and elastic. Made of high quality cotton, trimmed with delicate satin. It will work perfectly.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton100 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Size | EAN |
| M | 5901490008482![]() |
| L | 5901490008499![]() |
| XL | 5901490008505![]() |







Reviews
There are no reviews yet.