Nightshirt
Nightgown made of cotton, which provides softness, breathability and full comfort during sleep. The model stands out with a colorful print, adding a cheerful and feminine character to the whole. It has a V-neckline finished with decorative lace, giving the nightgown a subtle elegance. The long sleeve makes it an ideal choice for colder nights. This is a combination of comfort, delicate details and classic style.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Size | EAN |
| M | 5906694074363![]() |
| L | 5906694074370![]() |
| XL | 5906694074387![]() |
| XXL | 5906694074394![]() |









Reviews
There are no reviews yet.