T-shirt
Pastel shades of pink on a light background will find appreciation among romantic women. The chemise delights with a round neckline on thin, adjustable straps. The model was sewn from stretch knit fabric with a cool grip and finished with JULIMEX INVISIBLE LINE? flat edge technology. The straps and armholes are stitched with a classic stitch. The chemise can be worn as underwear or as a lightweight, stand-alone top.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
polyamide90 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Size | EAN |
| s | 5908231289773![]() |
| L | 5908231289759![]() |








Reviews
There are no reviews yet.