T-shirt
Smooth and stretchy SIMPLE LONGSLEEVE long sleeve blouse in warm natural beige. It is made of a pleasant-to-touch fabric that gently wraps around the body, providing comfort and reassurance throughout the day. Perfect for wearing alone or as a base layer under a jacket, sweater or vest. The versatile cut makes it perfect for both casual and more formal occasions. The neutral shade of beige blends perfectly with other colors, providing a timeless base that enhances beauty and allows a variety of combinations. Beige is the perfect choice for those who seek a balance between simplicity and elegance, this color makes any styling unique.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
polyamide76 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Size | EAN |
| s | 5905172678130![]() |
| M | 5905172678116![]() |
| L | 5905172677966![]() |
| XL | 5905172678147![]() |








Reviews
There are no reviews yet.