Panties
Elegant briefs with a classic cut, providing comfort and style for everyday wear. The higher waist subtly shapes the silhouette, while the transparent back made of delicate lace gives them a sensual character. Covered sides guarantee comfort, and the flat elastic band ensures that the underwear does not show through clothing. Inside there is a soft, cotton insert for maximum wearing comfort. An ideal combination of classic and elegance.
Tags
Briefs
Spandex8 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 89-94 cm |
| XL | 107-114 cm |
| XXL | 115-122 cm |
| Size | EAN |
| s | 5907371500700![]() |
| M | 5907371500717![]() |
| L | 5907371500724![]() |
| XL | 5907371500731![]() |
| XXL | 5907371500748![]() |








Reviews
There are no reviews yet.