Panties
Stylish panties in a classic cut that combine comfort with feminine charm. The back made of delicate, sheer lace adds lightness and subtle charm. There is a soft, holding elastic band at the waist that does not squeeze and ensures a perfect fit. Inside, there is a cotton insert for full wearing comfort. The model is packaged in an elegant box, also perfect for a gift.
Tags
Briefs
Cotton92 %
Spandex8 %
Spandex8 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 89-94 cm |
| XL | 107-114 cm |
| XXL | 115-122 cm |
| Size | EAN |
| L | 5907371501684![]() |
| XL | 5907371501691![]() |
| XXL | 5907371501707![]() |










Reviews
There are no reviews yet.