Short bathrobe
Delicate, beautiful and very feminine ladies robe made of phenomenal satin. Wonderfully emphasizes waist and pampers with full comfort. Sleeves finished with lace. Timeless proposal that will be suitable for every evening and every season. Perfect also for a gift.
Tags
Dressing Gowns, Bathrobes for Women
Polyester100 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 104-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 110-116 cm |
| XXL | 116-124 cm |
| Size | EAN |
| M | 5901780602567 |
| L | 5901780602574 |
| XL | 5901780602581 |
| XXL | 5901780602598 |






Reviews
There are no reviews yet.