T-shirt
Smooth blouse on thin, adjustable straps with decorative applique at the neckline, thanks to which the blouse looks very interesting.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton100 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Size | EAN |
| s | 5901490159634![]() |
| M | 5901490159641![]() |
| XL | 5901490159665![]() |







Reviews
There are no reviews yet.