T-shirt
Shirt with deep pointed neckline and lace insert under the bust. Designed and sewn in Poland.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton95 %
polyamide5 %
polyamide5 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Size | EAN |
| s | 5901490194659 |
| M | 5901490194666 |
| L | 5901490194673 |







Reviews
There are no reviews yet.