T-shirt
Classic, close-fitting sleeveless T-shirt made of soft cotton. A neckline and shoulders finished with satin trim. A proposition that will work as a base for many (including those slightly transparent) stylizations.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton100 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Size | EAN |
| s | 5901490013189![]() |
| M | 5901490008420![]() |
| L | 5901490008437![]() |
| XL | 5901490008444![]() |








Reviews
There are no reviews yet.