T-shirt
The short-sleeved chemise was created from a combination of cotton, tulle and lace. Transparent sleeves finished with lace. V neckline partially covered by a lace insert. Designed and sewn in Poland.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton85 %
polyamide15 %
polyamide15 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Size | EAN |
| s | 5901490195922![]() |
| M | 5901490195939![]() |
| L | 5901490195946![]() |








Reviews
There are no reviews yet.