T-shirt
Shirt in sporty style with decorative crossed back straps. Can be combined with matching bottoms. Shirt designed and sewn in Poland.
Tags
Nightgowns, Nighties, Sleep Shirts
Cotton80 %
Spandex5 %
polyamide15 %
Spandex5 %
polyamide15 %
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Size | EAN |
| M | 5901490181420 |
| L | 5901490181437 |
| XL | 5901490181444 |







Reviews
There are no reviews yet.